Преносни

Производи на страна:
Страна 1 од 2
FLUKE 190-102
Брзо инфо
(0)

Комбиниран инструмент: преносен осцилоскоп 2x100MHz, мултиметар и снимач на брановата функција.

295.535 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 190-202
Брзо инфо
(0)

Комбиниран инструмент: преносен осцилоскоп 2x200MHz, мултиметар и снимач на брановата функција.

333.588 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 190-502
Брзо инфо
(1)

Комбиниран инструмент: преносен осцилоскоп 2x500MHz, мултиметар и снимач на брановата функција.

410.941 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 190-062
Брзо инфо
(0)

Комбиниран инструмент: преносен осцилоскоп 2x60MHz, мултиметар и снимач на брановата функција.

240.283 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 190-104
Брзо инфо
(0)

Комбиниран инструмент: преносен осцилоскоп 4x100MHz, мултиметар и снимач на брановата функција.

332.757 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 190-204
Брзо инфо
(0)

Комбиниран инструмент: преносен осцилоскоп 4x200MHz, мултиметар и снимач на брановата функција.

380.282 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-210
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-210

Двоканален преносен осцилоскоп, 2x100MHz, брзина на семплирање од 1GS/S, со стандардни мултиметарски функции.

70.810 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-207
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-207

Двоканален преносен осцилоскоп, 2x70MHz, брзина на семплирање од 1GS/S, со стандардни мултиметарски функции.

62.958 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-220
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-220

Двоканален преносен осцилоскоп, 2x200MHz, брзина на семплирање од 1GS/S, со стандардни мултиметарски функции.

90.584 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-307
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-307

Двоканален преносен осцилоскоп, 2x70MHz, брзина на семплирање од 1GS/S, со напредни мултиметарски функции.

74.808 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-310
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-310

Двоканален преносен осцилоскоп, 2x100MHz, брзина на семплирање од 1GS/S, со напредни мултиметарски функции.

88.621 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-320
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-320

Двоканален преносен осцилоскоп, 2x200MHz, брзина на семплирање од 1GS/S, со напредни мултиметарски функции.

109.050 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG.SHS 810
Брзо инфо
(0)

Преносен осцилоскоп и мултиметар, 2 x 100MHz, брзина на семплирање 1GS/s со стандардни мултиметарски функции.

40.089 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG.SHS 806
Брзо инфо
(0)

Преносен осцилоскоп и мултиметар, 2 x 60MHz, брзина на семплирање 1GS/s со стандардни мултиметарски функции.

35.727 ден
Повеќе
На лагер
w
SIG.SHS 820
Брзо инфо
(0)

Преносен осцилоскоп и мултиметар, 2 x 200MHz, брзина на семплирање 500MS/s со стандардни мултиметарски функции.

45.905 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.