USB

Производи на страна:
Страна 1 од 1
PKT-P1280
Брзо инфо
(0)

PC Осцилоскоп со USB и LAN поврзување, двоканален до 60MHz.

24.571 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
PKT-P1350
Брзо инфо
(0)

Едноканален осцилоскоп во форма на пенкало со опсег до 25MHz.

9.812 ден
Повеќе
На лагер
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.