Столни мултиметри

Производи на страна:
Страна 1 од 1
INSTEK GDM-8255A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM-8255A

Лабораториски мултиметар со 5,5 цифри. Наменет е за лабораториска или теренска употреба.

51.947 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDM-8351
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM-8351

Лабораториски мултиметар со 5,5 цифрен дисплеј. Наменет е за лабораториска или теренска употреба.

35.530 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 8846A/SU
Брзо инфо
(0)

Лабораториски мултиметар со 6.5 цифри.

119.591 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 8846A
Брзо инфо
(0)

Лабораториски мултиметар со 6.5 цифри

105.051 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 8845A
Брзо инфо
(0)

Професионален лабораториски мултиметар со 6,5 цифри.

79.970 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P4000
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 4000

Лабораториски мултиметар со стандардни функции со USB поврзување.

25.192 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P4090
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 4090

Мултиметар со TrueRMS мерења за употреба во лабораторија или за сервисни потреби на терен при батериско напојување.

18.996 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Merni unit
instek mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.