Лабораториски напојувања

Производи на страна:
Страна 1 од 2
GW INSTEK PEL300
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PEL-300

Уред за оптоварување (електронски товар) за работни напони до 60V односно струи до 60A.

81.515 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P6225A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 6225 A

Лабораториско напојување со линеарен режим на работа.

7.908 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RND320-KA3005D
Брзо инфо
(0)

Лабораториско напојување со линеарен режим на работа.

7.450 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PKT-P6080A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 6080A

Лабораториско напојување, 15V, 3A.

5.758 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HYELEC HY3010E
Брзо инфо
(0)

Лабораториско напојување со еден излезен канал и дигитална индикација на напонот и струјата, излезен напон (0-30V)DC и максимална струја 10A.

9.892 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HYELEC HY5003B
Брзо инфо
(0)

Лабораториско напојување со еден канал, со линеарен режим на работа.

5.853 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
INSTEK GPS-3030D
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GPS-3030D

Лабораторско напојување со линеарен режим на работа, 1 излезен канал (0-30)V-DC, излезна струја до 3А.

15.405 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PKT-P6135
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 6135

Лабораториско напојување со прекинувачки режим на работа.

11.627 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
POWLAB 605
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: POWERLAB 60V-5A

Лабораториско напојување со еден канал, со линеарен режим на работа, 0-60V, max 5A.

10.412 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK SPS-1820
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SPS-1820

Лабораториско напојување со еден канал, со прекинувачки режим на работа 0-18V/20A.

37.572 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HYELEC HY3005D
Брзо инфо
(0)

Лабораториско напојување со линеарен режим на работа.

7.915 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P6080
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 6080

Лабораториско напојување, 15V, 3A.

5.758 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
INSTEK GPS-2303
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GPS-2303

Лабораториско напојување со 2 канали, со линеарен режим на генерирање на излезните големини.

27.428 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NINGBO PS23023DL
Брзо инфо
(0)

Лабораториско напојување со 2 канали, со линеарен режим на генерирање на излезните големини.

15.094 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GPS-4303
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GPS-4303

Лабораториско напојување со 4 канали, со линеарен режим на генерирање на излезните големини.

33.439 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Merni unit
instek mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.