Микрофони

Производи на страна:
Страна 1 од 2
KN-MICW620
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KN-MICW621
Безжичен Микрофонски Систем, 16 Канали, 6.35mm / XLR
9.990 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-MICW512
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KN-MICW512
Безжичен Микрофонски Систем, 1 Канал, 6.35mm / XLR
4.990 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KN-MICW631
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: MPWL631BK
Безжичен Микрофон Пилотка, 16 Канали
4.250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-MICW611
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MPWL611BK
Безжичен Микрофонски Систем, 2 Канали, 6.35mm / XLR
8.933 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-MICW621
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MPWL621BK

Безжичен Микрофонски Систем, 16 Канали, 6.35mm / XLR

9.990 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-MICCLAMP3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MPCL20BK
Штипка за Микрофон, Црна
264 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-MICSTAND01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MPST10BK
Држач за Микрофон, Трипод, 95 - 165 mm, 1 kg
1.105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-MICTABLE10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MPST05BK
Држач за Микрофон, Трипод, Маса
333 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-MICCLAMP2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MPCL10BK
Штипка за Микрофон, Црна
150 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MICR.CAPAC.MINI
Брзо инфо
(0)
Микрофон, Мини, Капацитивен, 9.4 mm
79 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MICR.CAPAC.MINI2
Брзо инфо
(0)
Микрофон, Мини, Капацитивен, 6 mm
145 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MICR.CAPAC.MINI3
Брзо инфо
(0)
Микрофон, Мини, Капацитивен, 4.5 mm
195 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MICR.CAPAC.MINI4
Брзо инфо
(0)
Микрофон, Мини, Капацитивен, 25 mm
290 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VELLEMAN MICTC3
Брзо инфо
(0)
Микрофон, Мини, 16 kHz
1.690 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-MIC50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MPWD50BK
Микрофон, Динамички, 6.35mm, 5 m
850 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.