Милиомметри

Производи на страна:
Страна 1 од 1
PKT-P2705
Брзо инфо
(0)

Тестер на мали отпорности (милиомметар).

8.703 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
INSTEK GVT-417B
Брзо инфо
(0)
Код: GVT-417B (CE)

Аналоген мерач на мали АС напони.

13.740 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GOM801H
Брзо инфо
(0)
Код: GOM-801H (CE)

Дигитален мерач на мали отпорности со најдобра резолуција 10μΩ.

21.374 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GOM-802
Брзо инфо
(0)
Код: GOM-802 BASIC (CE)

Дигитален мерач на мали отпорности - милиомметар со најдобра резолуција 1µΩ.

34.242 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GTL-108A
Брзо инфо
(0)
Код: GTL-108A 4W TYPE TEST LEAD

4-жилни мерни сонди за мерење на мали отпорности.

4.217 ден
Повеќе
На лагер
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.