LCR тестери

Производи на страна:
Страна 1 од 1
INSTEK LCR-07
Брзо инфо
(0)
Код: LCR-07

Додаток за LCR метрите на Instek со алигатор штипки.

5.743 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK LCR-08
Брзо инфо
(0)
Код: LCR-08

Додаток за LCR метрите од Instek во облик на штипка.

14.395 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK LCR-06A
Брзо инфо
(0)
Код: LCR-06B

Додаток за LCR метрите на Instek со штипки.

7.997 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK LCR-09
Брзо инфо
(0)
Код: LCR-09

Држач-фиксатор на компоненти за мерења со LCR метрите на Instek.

14.395 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK LCR-821
Брзо инфо
(0)
Код: LCR-821 (CE) / RS232C

Презицен лабораториски LCR метар со нагодувачка испитна фреквенција до 200kHz.

167.137 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK LCR-6200
Брзо инфо
(0)
Код: LCR-6200 (CE)

Презицен лабораториски LCR метар со променлива тест фреквенција до 200kHz.

168.155 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK LCR-819
Брзо инфо
(0)
Код: LCR-819 (CE)

Презицен лабораториски LCR метар со нагодувачка испитна фреквенција до 100kHz.

116.247 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK LCR-817
Брзо инфо
(0)
Код: LCR-817 (CE)

Презицен лабораториски LCR метар со нагодувачка испитна фреквенција до 10kHz.

102.216 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.