Преносни

Производи на страна:
Страна 1 од 1
LUTRON PHT-316
Брзо инфо
(0)

Мерач на температура и влага во компактно куќиште.

5.909 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON PHB-318
Брзо инфо
(0)

Мерач на температура, влага и притисок во компактно куќиште.

7.444 ден
Повеќе
На лагер
w
LUTRON ABH-4225
Брзо инфо
(0)

Мерач на температура, влага, притисок и брзина на струење на воздух.

10.152 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH RH390
Брзо инфо
(0)

Прирачен мерач на температура и влага со висока точност.

13.813 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
FLUKE 971
Брзо инфо
(0)

Прирачен мерач на температура и влага со вградена сонда.

18.902 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH EA20NIST
Брзо инфо
(0)

Прирачен мерач на температура и влага со вклучен калибрациски сертификат.

27.913 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P5160
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5160

Компактен мерач на температура и влага во мини изведба.

2.452 ден
Повеќе
На лагер
w
LUTRON HT-3006HA
Брзо инфо
(0)

Мерач на температура и влага со посебен влез за температурна сонда.

11.749 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TECPEL DTM550
Брзо инфо
(0)

Мерач на температура и влага во компактно куќиште.

7.706 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TECPEL DTM301H
Брзо инфо
(0)

Мерач на температура и влага со можност за монтажа на ѕид или на маса, со голем LCD дисплеј за приказ на мерните параметри.

1.103 ден
Повеќе
На лагер
w
PKT-P5090
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5090

Комбиниран мерач на температура и релативна влажност / бесконтактен IR термометар.

7.643 ден
Повеќе
На лагер
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.