Монтажни

Производи на страна:
Страна 1 од 2
COMET P8541
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P8541

4-канален мерач на температура и влага со LAN комуникација.

13.935 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET KIT-GSM-G
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KIT-GSM-G

GSM/GPRS модем за употреба со Comet G0241 логерите на температура со принтер наменети за монтажа во возила.

22.534 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET LP004
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LP004

START/STOP магнет - додаток за управување со снимањето на даталогерите од сериите: Sxxxx, Rxxxx.

341 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET LP003
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LP003

USB адаптер за поврзување на далогерите од сериите Sxxxx и Rxxxx со компјутер.

3.791 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET S0122
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: S0122

Двоканален термометар со вградена температурна сонда и влез за надворешна сонда со меморија (даталогер).

13.773 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET DSRH
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSRH/C

Дигитална сонда за мерење температура и влага за употреба со Comet p-line серијата на веб сензори.

7.310 ден
Повеќе
На лагер
w
EXTECH TH10
Брзо инфо
(0)

Логер на температура со USB порта.

3.853 ден
Повеќе
На лагер
w
EXTECH SD700
Брзо инфо
(0)

Логер на барометарски притисок, температура и влага за ѕидна монтажа.

20.719 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH RHT10
Брзо инфо
(0)

Преносен и фиксен логер на температура и влага.

5.089 ден
Повеќе
На лагер
w
PKT-P5180
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5180

Логер на температура и влага со дополнителни два влез за К-тип на сонда, за ѕидна монтажа.

6.542 ден
Повеќе
На лагер
w
EXTECH RHT20
Брзо инфо
(0)

Логер на температура и влага за ѕидна монтажа.

9.306 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET G0221E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: G0221E

Мерач и логер на температура со вграден принтер наменет за употреба во возила.

45.682 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET G0241
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: G0241

Мерач и логер на температура со вграден принтер наменет за употреба во возила.

47.450 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET H0530
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: H0530

Мерач на температура со LAN порта и два релејни излези наменет за ѕидна монтажа.

28.636 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET P8510
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P8510

Мерач на температура со LAN порта наменет за ѕидна монтажа.

14.294 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.