Влага во материјал

Производи на страна:
Страна 1 од 1
EXTECH MO290
Брзо инфо
(0)

Безконтактен мерач на влага во градежни материјали како дрво и бетон без површинско оштетување на материјалот.

30.530 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON MS-7003
Брзо инфо
(0)

Мерач на влага во бетон и дрво со убодна, вградена сонда.

11.473 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON PMS-714
Брзо инфо
(0)

Мерач на влага во почва или слични материјали.

12.941 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR MR176
Брзо инфо
(0)
Напреден тестер на влага во материјал и амбиент со вградена термовизиска камера. Наменет е за брзо и лесно визуелно определување на местата каде има појава на влага,  м...
84.332 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LUTRON PMS-713
Брзо инфо
(0)

Мерач на влага во бетон и дрво со убодна, вградена сонда и IP65 заштита.

9.960 ден
Повеќе
На лагер
w
FLIR MR160
Брзо инфо
(0)
Напреден тестер на влага во материјал и амбиент со вградена термовизиска камера. Наменет е за брзо и лесно визуелно определување на местата каде има појава на влага, како и ...
50.682 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.