Ветробран за микрофон

LUTRON SB-01
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
LUTRON

Ветробран за микрофон наменет за елиминирање на шумот од ветер.

246 ден
(вклучено ДДВ): 37,53 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Lutron SB-01 - заштитно капаче за сензорот на Lutron инструментите (SL4001, SL4010, SL4011, SL4012, SL4022) за мерење на јачина на звук/бучава.
 

Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.