Сонда за мерење на топлинско зрачење

METREL A-1131
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
METREL
Код од Произв.: A 1131

Сонда со додаток црна топка за мерење на топлинско зрачење, компатибилна со Metrel Poly и Multinorm.

22.103 ден
(вклучено ДДВ): 3.371,64 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Metrel A 1131 - додаток за тестерите на микроклима Metrel Poly и Multinorm за мерење на топлинското зрачење.


Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.