Мерачи на квалитет на амбиент

Производи на страна:
Страна 1 од 1
PKT-P8103
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 8103

Комплет од 4 мерни инструменти за мерење на амбиентални параметри: температура, влажност, осветленост и бучава.

10.229 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
METREL A-1180
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A 1180

Сонда-додаток за Metrel тестерите на микроклиматски параметри Poly и Multinorm.

39.973 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 975VP
Брзо инфо
(0)

Сонда за мерење на брзина на струење на воздух, за употреба со Fluke 975 мерачот на амбиентални параметри.

34.096 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL A-1181
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A 1181

Сонда-додаток за Metrel тестерите на микроклиматски параметри Poly и Multinorm.

22.947 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL A-1131
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A 1131

Сонда со додаток црна топка за мерење на топлинско зрачење, компатибилна со Metrel Poly и Multinorm.

22.103 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MI-6401ST
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI 6401ST
Повеќенаменски преносен инструмент за мерење на температура, влажност, брзина на струење на воздух и осветленост. Инструментот е наменет за мерење во работни средини, произв...
100.035 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Merni unit
instek mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.