Мерачи на електромагнетни полиња

Производи на страна:
Страна 1 од 1
AARONIA NF-5030
Брзо инфо
(0)

Мерач на нејонизирачко зрачење со вградени E и Н сензори за подрачје до 1MHz.

93.471 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH 480846
Брзо инфо
(0)

Мерач на нејонизирачки, електромагнетни полиња за фреквентен опсег од 10Mhz до 8GHz.

47.482 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON EMF-839
Брзо инфо
(0)

Мерач на високофреквентно нејонизирачко зрачење до 3GHz.

74.832 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON EMF-828
Брзо инфо
(0)

Мерач на нискофреквентно нејонизирачко зрачење по XYZ оска.

14.176 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EME GUARD
Брзо инфо
(0)

Дозиметар за мерење и детекција на електромагнетно нејонизирачко зрачење до 40GHz.

137.257 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Merni unit
instek mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.