Делови

Производи на страна:
Страна 1 од 1
MICR.CAPAC.MINI4
Брзо инфо
(0)

Kапацитивен микрофон.

290 ден
Повеќе
На лагер
w
MICR.CAPAC.MINI3
Брзо инфо
(0)

Електрет капацитивен микрофон.

195 ден
Повеќе
На лагер
w
MICR.CAPAC.MINI2
Брзо инфо
(0)

Електрет капацитивен микрофон.

165 ден
Повеќе
На лагер
w
MICR.CAPAC.MINI
Брзо инфо
(0)

Електрет капацитивен микрофон.

79 ден
Повеќе
На лагер
w
VELLEMAN MICTC3
Брзо инфо
(0)

Микрофон, 1000Ohm, (20-16.000)Hz.

1.690 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.