Бакарни мрежи

Производи на страна:
Страна 2 од 3
FLUKE CIQ-KIT
Брзо инфо
(0)

Комплет за одржување на IT мрежи.

180.800 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE CIQ-RJA
Брзо инфо
(0)

Модуларен адаптер, додаток за Fuke CableIQ - инструмент за квалификација на LAN линкови.

5.068 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE DSX2-8000
Брзо инфо
(0)
Инструмент од новата “Smart” генерација за сертификација на бакарни, оптички и безжични мрежи до САТ8. Модуларна платформа како решение за тестирање на сите LAN ...
940.259 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE DSX-5000
Брзо инфо
(0)
Инструмент од новата “Smart” генерација за анализа и мониторинг на бакарни, оптички и безжични мрежи. Единствено решение за тестирање и анализа на сите типови на...
863.247 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE MT8200-49A
Брзо инфо
(0)
Тестер на мрежни кабли за "wiremap" тестирање воедно и проверка на исправноста на поврзувањето на париците од каблите/квалитетот на терминирањето на каблите со кон...
13.460 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NETSC.LRAT-2000
Брзо инфо
(0)
Со одличен и иновативен дизајн LinkRunner AT ги обезбедува сите информации за IT мрежата на дисплејот, за само неколку секунди со притискање на едно копче. Намент за тестира...
131.536 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NETSC.LRAT-1000
Брзо инфо
(0)
Со одличен и иновативен дизајн ги обезбедува сите информации за IT мрежата на дисплејот, за само неколку секунди со притискање на едно копче. Намент за тестирања во активни ...
79.566 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE TS54
Брзо инфо
(0)

Напредна телефонска испитна слушалка со вграденa TDR функција, LCD дисплеј и функционалности за тестирање на VDV (Voice, Data, Video) апликации.

44.617 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CMP-RCT21
Брзо инфо
(0)

Повеќенаменски мрежен тестер со RJ45, RJ11, коаксијален (BNC) и USB приклучок.

2.350 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLUKE CIQ-WM
Брзо инфо
(0)

Тест адаптер за Fluke Networks CableIQ инструментот за квалификација на бакарни кабли на Fluke Networks.

10.635 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GREENLEE NC100
Брзо инфо
(0)
Тестер за брза проверка на LAN, телефонски и коаксијални кабли со приказ на LCD дисплеј, дијагностика на грешки во поврзувањето како краток спој, прекин, погрешен поларитет,...
14.374 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GREENLEE NC500
Брзо инфо
(0)

Тестер за брза и прецизна дијагностика на дефекти во структурно каблирање, проверка на кабли, ожичување и мрежни сервиси.

22.682 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P3365
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3365

Тестер за проверка на исправноста на LAN кабли со мултиметарски функции.

4.322 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE NX8DLX
Брзо инфо
(0)

Тестер на аудио видео и податочни кабли, наменет за детекција на прекин, куса врска, тест на континуитет, детекција на AC/DC напон, детекција на телефонски сигнал.

9.139 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LT-100
Брзо инфо
(0)

Тестер на мрежни кабли со поддршка на RJ45 и BNC конектори.

2.695 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
KatalogMO_2015_2016
Merni unit
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.