Бакарни мрежи

Производи на страна:
Страна 3 од 3
LT-101
Брзо инфо
(0)

Тестер на мрежни кабли со поддршка на RJ11, RJ12, RJ45 и BNC конектори.

1.755 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LT-102
Брзо инфо
(0)

Тестер на мрежни и телефонски кабли.

1.490 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LT-103
Брзо инфо
(0)

Тестер на мрежни, телефонски, USB, BNC и FireWire кабли.

2.222 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLUKE LSPRNTR100
Брзо инфо
(0)

Џебен тестер за валидација на активни LAN мрежи со брза дијагностика за помалку од 10 секуди.

14.675 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NETSC.LSPRNTR300
Брзо инфо
(0)

Џебен тестер за валидација на активни LAN мрежи со брза дијагностика за помалку од 10 секуди.

30.377 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Merni unit
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.