Комплет од Идентификатори

FLUKE CIQ-IDK57
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
FLUKE-NETWORKS
Комплет од Идентификатори, CIQ-IDK57, Fluke Networks
25.092 ден
(вклучено ДДВ): 3.827,59 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Fluke CIQ-IDK57 - комплет од идентификатори нумерирани со броеви 5, 6 и 7 наменет за користење со инструментот Fluke CableIQ.

Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.