Бакарни мрежи

Производи на страна:
Страна 1 од 3
FLUKE DTXCHA012S
Брзо инфо
(0)

Channel адаптер за тестирање на CAT7 мрежни кабли со Fluke DTX1800 инструментот.

42.374 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE TS30
Брзо инфо
(0)

Tелефонска испитна слушалка во робустно куќиште и заштита од вода и механички удари.

16.534 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
FLUKE TS19
Брзо инфо
(0)

Tелефонска испитна слушалка за основни проверки на телефонските линии.

8.558 ден
Повеќе
На лагер
w
SEW 181CB
Брзо инфо
(0)

Дводелен инструмент составен од генератор на сигнал и приемник на сигналот во облик на сонда за трагање на кабли и парици.

4.122 ден
Повеќе
На лагер
w
FLUKE PRO3000
Брзо инфо
(0)
Аналоген трагач на парици за брзо и лесно идентификување на мрежни кабли. Комплетот се состои од генератор на сигнал со два режима на работа (континуиран и испрекинат сигнал...
6.643 ден
Повеќе
На лагер
w
CMP-RCT11
Брзо инфо
(0)

Тон генератор и сонда за трагање на парици и кабли за употреба при тестирање на мрежни инсталации.

2.550 ден
Повеќе
На лагер
w
FLUKE DTXPLA002P
Брзо инфо
(0)

Врвови за Permanent Link адаптери CAT6, додаток за инструментот Fluke DTX1800.

10.053 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE MT8200-63A
Брзо инфо
(0)

Дигиталните сонди за трагање овозможуваат брзо и едноставно пронаоѓање на вистинскиот кабел поради отпорноста на пречки и останати индуцирани сигнали во каблите.

13.044 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE MT8200-60K
Брзо инфо
(0)

Дигиталните сонди за трагање овозможуваат брзо и едноставно пронаоѓање на вистинскиот кабел поради отпорноста на пречки и останати индуцирани сигнали во каблите.

16.607 ден
Повеќе
На лагер
w
LUTRON CB-933
Брзо инфо
(0)

Идентификатор на кабли и водови со можност за истовремена идентификација на 16 проводници/кабли.

10.849 ден
Повеќе
На лагер
w
FLUKE CIQ-IDK24
Брзо инфо
(0)

Идентификатори за RJ45 приклучници, нумерирани со 2, 3 и 4.

24.676 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE CIQ-IDK57
Брзо инфо
(0)

Идентификатори за RJ45 приклучници, нумерирани со 5, 6 и 7.

24.676 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE MS2-100
Брзо инфо
(0)

Инструмент за верификација на бакарни кабли од новата генерација наменет за верификација на voice/data/video кабли.

47.776 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MI-2014
Брзо инфо
(0)
Код: MI 2014

Инструмент за лоцирање на дефекти во мрежни кабли во IT мрежите, аудио и видео инсталациите

23.874 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE CIQ-100
Брзо инфо
(0)
Инструмент наменет за брза проверка на мрежните кабли, квалификација на подржаната мрежна технологија (10/100/1000М/VoIP), детекција на уредите поврзани во мрежата и проверк...
121.272 ден
Повеќе
На лагер
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.