Безжични мрежи

Производи на страна:
Страна 1 од 1
FLUKE AM/C1097
Брзо инфо
(0)

802.11 b/g/n/ac 3x3 PCI-E картичка за употреба со AirMagnet WiFi Analyzer PRO софтверот за мониторинг на WiFi мрежи.

19.480 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NETSC.LR-G2
Брзо инфо
(0)

Интелигентен тестер на LAN мрежи базиран на Android платформа, за тестирање на бакарни оптички и безжични мрежи.

268.748 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE AM/C1090WD
Брзо инфо
(0)

Комплет за тестирање на роаминг во WiFi мрежи составен од 3 адаптери за тестирање на различни канали истовремено.

38.424 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE AM/A1150G
Брзо инфо
(0)
Софтвер за WLAN мониторинг за детекција на проблеми при поврзувањето, интерференција меѓу корисниците, конфликти меѓу уредите и промените на сигналот во зависност од локациј...
242.671 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NETSC.WIFI AN.PR
Брзо инфо
(0)
Софтвер за WLAN мониторинг за детекција на проблеми при поврзувањето, интерференција меѓу корисниците, конфликти меѓу уредите и промените на сигналот во зависност од локациј...
345.469 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NETSC.SPECTRUM X
Брзо инфо
(0)

Софтвер за идентификација и локација на RF интерференција кој врши комбинација на длабинска RF анализа и WLAN мониторинг.

313.614 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NETSC.SURVEY PRO
Брзо инфо
(0)

Софтвер за планирање, дизајн и имплементација на безжични мрежи за постигнување на оптимални перформанси и безбедност.

345.469 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NETSC.PLANNER
Брзо инфо
(0)
Софтвер за прецизно планирање на безжични мрежи во затворени објекти со вградена библиотека на градежни материјали, ентериери, конфигурации на пристапни точки, карактеристик...
190.233 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Merni unit
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.