Трагачи на кабли и цевки

Производи на страна:
Страна 1 од 1
RAD.C.A.T.4+/TR
Брзо инфо
(0)

Генератор на сигнал Genny4 наменет за употреба со C.A.T.4 локаторот за активно лоцирање на подземни кабли и цевки.

Код: 10/GENNY4EN

58.087 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RAD.C.A.T.4+
Брзо инфо
(0)
Едноставен локатор на подземни кабли и цевки C.A.T. (Cable Avoidance Tool) наменет за брза проверка на земјиштето пред вршење на ископувања или градежни операции. Код: 10/...
82.800 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RAD.C.A.T.4+/KIT
Брзо инфо
(0)

Комплет локатор на подземни кабли и цевки со генератор на сигнал за активно лоцирање.

149.830 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RAD.RD7000SLM
Брзо инфо
(0)

Напреден локатор на подземни кабли и цевки со можност за лоцирање на RF маркери.

173.680 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RAD.RD8000PXLM
Брзо инфо
(0)

Напреден локатор на подземни кабли и цевки со можност за лоцирање на RF маркери.

245.435 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RAD.C.A.T.4+/BAG
Брзо инфо
(0)
Мека торбица за носење на локатор на подземни кабли и цевки Radiodetection C.A.T.4+, со место за сместување на предаватал на сигнал Genny и опциони додатоци. Код: 10/CAT/G...
5.816 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RAD.RD1500LGW-EU
Брзо инфо
(0)

Напреден георадар за подземно снимање со можност за снимање и лоцирање на метални и неметални објекти во подземната инфраструктура на длабочина до 8m.

Повеќе
Само во продавница
RAD.RD8100PDL
Брзо инфо
(0)

Прецизен локатор на подземни кабли и цевки со 5 специјално дизајнирани и позиционирани антени со IP65 заштита.

243.259 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RAD.RD7100SL
Брзо инфо
(0)

Прецизен локатор на подземни кабли и цевки со 5 специјално дизајнирани и позиционирани антени, со вграден GPS и IP65 заштита.

105.778 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RAD.C.A.T.4+/CLA
Брзо инфо
(0)
Струјна клешта за генератор на сигнал Radiodetection Genny4, за аплицирање на активен сигнал во кабли под напон или во кабли кои нема можност директно да се приклучат на пре...
19.774 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KatalogMO_2015_2016
Merni unit
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.