Леткуми-рачки

Производи на страна:
Страна 2 од 4
ZD-551/SI
Брзо инфо
(0)

Пиштол за лемење со систем за автоматскo доведување на калај до врвот за лемење.

1.540 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.8100UC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0050200299
Професионален леткум во облик на пиштол со голема моќност од 100W. Вистински избор за сите апликации каде се бара лемење на големи површини, воедно и нивно брзо загревање....
4.005 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ERSA MULTI.C15
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење, 15W.

2.900 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ERSA MULTI.25
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење, 25W.

3.000 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-707NL/40W
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење со моќност 40W и вградена LED светилка.

495 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ERSA 150S
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење, 150W.

7.016 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ERSA 300/MZ
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење, 300W.

15.182 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA 550/MZ
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење, 550W.

25.447 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.SPI16
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0056400599N
Рачка за Лемење, 16W
4.356 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.SPI81
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0056405399N
Рачка за Лемење, 80W
5.039 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.SPI27
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0056402199N
Рачка за Лемење, 25W
4.356 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.SPI41
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: T0056403799N
Рачка за Лемење, 40W
4.356 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-707NL
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење со моќност 30W.

490 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.SI120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0056807699

Рачка за лемење со моќност 120W наменета за употреба во лесна индустрија и сите апликации каде е потребно лемење на големи површини.

2.733 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.SI175
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 56808699

Рачка за лемење со моќност 175W наменета за употреба во лесна индустрија и сите апликации каде е потребно лемење на големи површини.

6.747 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KatalogMO_2015_2016
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.