Леткуми-рачки

Производи на страна:
Страна 3 од 4
WEL.SI251
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 56809699

Рачка за лемење со моќност 200W наменета за употреба во лесна индустрија и сите апликации каде е потребно лемење на големи површини.

8.284 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KTB-25
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење со моќност 25W.

395 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KTB-40
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење со моќност 40W.

560 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KTB-60
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење со моќност 60W.

630 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SR 968A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SR-968A

Рачка за лемење со моќност 20W.

566 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SR 968B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SR-968B

Рачка за лемење со моќност 30W.

790 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SR KD-100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KD-100

Рачка за лемење со моќност 100W.

1.000 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SR KD-60
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KD-60

Рачка за лемење со моќност 60W.

700 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SR KD-80
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KD-80

Рачка за лемење со моќност 80W.

800 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-701/300W
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење со голема моќност, 300W.

1.848 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-701/200W
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење со голема моќност, 200W.

1.540 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-701/100W
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење со голема моќност, 100W.

895 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.SP15NEU
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење со иновативно ЛЕД осветлување на местото на лемење, 15W моќност.

2.263 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.SP25NEU
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење со иновативно ЛЕД осветлување на местото на лемење, 25W моќност.

2.280 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.SP40NEU
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење со иновативно ЛЕД осветлување на местото на лемење, 40W моќност.

2.341 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KatalogMO_2015_2016
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.