Леткуми-рачки

Производи на страна:
Страна 1 од 4
WEL.WHK30EU
Брзо инфо
(0)

Леткум, наменет за хоби апликации. Одличен за декоративна обработка на дрво и кожа, гравирање, сечење на пластика и други предмети.

 

2.147 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD.200NDQ
Брзо инфо
(0)

40W леткум со 12V-DC напојување од запалката во автомобил. Наменет е за секакви интервенции на инсталацијата во моторните возила.

690 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-920D
Брзо инфо
(0)

Комплет алат за електроничари составен од 12 алатки.

1.540 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-920B
Брзо инфо
(0)

Комплет за лемење составен од 6 алатки.

950 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-920C
Брзо инфо
(0)

Комплет за лемење составен од 9 алатки.

975 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-972A
Брзо инфо
(0)

Комплет за гравирање и обработка на дрво составен од леткум и 19 алатки за обработка.

1.450 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.8100UCK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0050201299

Леткум во облик на пиштол со големата моќност од 100W. Вистински избор за сите апликации каде се бара лемење на големи површини, воедно и нивно брзо загревање.

5.250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.8100UCPK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0050202299

Леткум во облик на пиштол со големата моќност од 100W. Вистински избор за сите апликации каде се бара лемење на големи површини, воедно и нивно брзо загревање.

5.490 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-20D
Брзо инфо
(0)

Леткум на батерии, 8W моќност, за основни електронски поправки.

410 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.W61
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0056103699N
Леткум Рачка Магнетостатска, 60W
7.430 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.W201
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0056105699N
Леткум Рачка Магнетостатска, 200W
10.675 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-20U
Брзо инфо
(0)

Леткум со USB-5V напојување, 8W моќност, наменет за хобисти и основни електронски поправки.

410 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND LP-100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LP-100

Леткум во облик на пиштол со моќност од 130W. Наменет за апликации каде се бара лемење на големи површини, воедно и нивно брзо загревање.

800 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.TB100EU
Брзо инфо
(0)

Пиштол за лемење, дел од хоби програмата на Weller, наменет за лемење, сечење и моделирање на разни материјали и површини.

2.588 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-551/SI
Брзо инфо
(0)

Пиштол за лемење со систем за автоматскo доведување на калај до врвот за лемење.

1.540 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KatalogMO_2015_2016
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.