Леткуми-рачки

Производи на страна:
Страна 4 од 4
WEL.SP80NEU
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење со иновативно ЛЕД осветлување на местото на лемење, 80W моќност.

2.990 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.WSM1C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053293699N
Станица за лемење на батерии кои можат да се полнат. Наменета е за сите апликации и сервисни интервенции кои треба да се вршат на локации каде нема електрична енергија....
32.710 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Merni unit
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.