Рачка за лемење 175W

WEL.SI175
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
WELLER
Код од Произв.: 56808699

Рачка за лемење со моќност 175W наменета за употреба во лесна индустрија и сите апликации каде е потребно лемење на големи површини.

6.747 ден
(вклучено ДДВ): 1.029,2 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Weller SI175 - Рачка за лемење со моќност 175W наменета за употреба во лесна индустрија и сите апликации каде е потребно лемење на големи површини.

 

Карактеристики:

  • Стандарден врв обложен со никел под агол (свиткан) - 16mm (тип 43111)


 

Напојување 230 V-AC
Моќност 175 W
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.