Леткуми-рачки

Производи на страна:
Страна 1 од 4
WEL.WHK30EU
Брзо инфо
(0)

Леткум, наменет за хоби апликации. Одличен за декоративна обработка на дрво и кожа, гравирање, сечење на пластика и други предмети.

 

1.997 ден
Повеќе
На лагер
w
ZD.200NDQ
Брзо инфо
(0)

40W леткум со 12V-DC напојување од запалката во автомобил. Наменет е за секакви интервенции на инсталацијата во моторните возила.

690 ден
Повеќе
На лагер
w
ZD-920D
Брзо инфо
(0)

Комплет алат за електроничари составен од 12 алатки.

1.540 ден
Повеќе
На лагер
w
ZD-920C
Брзо инфо
(0)

Комплет за лемење составен од 9 алатки.

975 ден
Повеќе
На лагер
w
ZD-920B
Брзо инфо
(0)

Комплет за лемење составен од 6 алатки.

950 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-972A
Брзо инфо
(0)

Комплет за гравирање и обработка на дрво составен од леткум и 19 алатки за обработка.

1.450 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.9200UC
Брзо инфо
(0)
Код: T0050206399

Леткум во облик на пиштол со голема моќност од 100W. Вистински избор за сите апликации каде се бара лемење на големи површини, воедно и нивно брзо загревање.

3.196 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.8100UCK
Брзо инфо
(0)
Код: T0050201299

Леткум во облик на пиштол со големата моќност од 100W. Вистински избор за сите апликации каде се бара лемење на големи површини, воедно и нивно брзо загревање.

4.343 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.8100UCPK
Брзо инфо
(0)
Код: T0050202299

Леткум во облик на пиштол со големата моќност од 100W. Вистински избор за сите апликации каде се бара лемење на големи површини, воедно и нивно брзо загревање.

4.999 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.W201
Брзо инфо
(0)
Код: T0056105699N

Магнетостатска рачка за лемење, нагодувањето на температурата се врши со изборот на соодветен врв.

9.752 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.W61
Брзо инфо
(0)
Код: T0056103699N

Магнетостатска рачка за лемење, нагодувањето на температурата се врши со изборот на соодветен врв.

6.801 ден
Повеќе
На лагер
w
ZD-551/SI
Брзо инфо
(0)

Пиштол за лемење со систем за автоматскo доведување на калај до врвот за лемење.

1.540 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.TB100EU
Брзо инфо
(0)
Код: TB100EU

Пиштол за лемење, дел од хоби програмата на Weller, наменет за лемење, сечење и моделирање на разни материјали и површини.

2.256 ден
Повеќе
На лагер
w
ERSA MULTI-SPRIN
Брзо инфо
(0)

Пиштол за лемење, 75/150W.

4.466 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
WEL.8100UC
Брзо инфо
(0)
Код: T0050200299
Професионален леткум во облик на пиштол со голема моќност од 100W. Вистински избор за сите апликации каде се бара лемење на големи површини, воедно и нивно брзо загревање....
3.769 ден
Повеќе
На лагер
w
SetAlat_OpremaZaLemenje_mk
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.