Леткум на Гас

WEL.PYROPEN
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
WELLER
Код од Произв.: T0051606099
Леткум на Гас, 35 W, 375 C
11.790 ден
(вклучено ДДВ): 1.798,47 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Weller Pyropen - рачен леткум што работи на Butane гас во комплет.

 

Карактеристики:

  • Рачно палење
  • Едно полнење трае ~3 часа
  • Температурен опсег за лемење: (350-500)ºC, топол воздух: ~650ºC

 

Комплетот содржи: Pyropen, резервна боца со гас, сунѓер за чистење и незапалива кутија.

Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.