Леткум на Гас

WEL.WP60K
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
WELLER
Код од Произв.: T0051608799
Леткум на Гас, 60 W, 500 C, 60 min
6.576 ден
(вклучено ДДВ): 1.003,12 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Weller WP60K - леткум што работи на Butane гас.

 

Карактеристики:

  • Рачно палење
  • Едно полнење трае ~ 1 час
  • Температурен опсег за лемење: ~500ºC, топол воздухr:~650ºC


Комплетот е составен од: WP60K, врв за лемење, врв за топол воздух.

Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.