Станици за лемење

Производи на страна:
Страна 2 од 3
ZD-8906L/SS
Брзо инфо
(0)

Дигитална станица за лемење со моќност 48W.

1.990 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZD-931/SS-KIT
Брзо инфо
(0)

Комплет станица со додатоци за лемење.

4.345 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZD-8901
Брзо инфо
(0)

Повеќенаменска станица за лемење со стабилизиран извор на DC напон со напонска и струјна регулација и мултиметар.

16.019 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.WT1010 SET
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053436699N

Станица за лемење со 1 излезен канал и моќност 90W, вклучена рачка за лемење WTP90 и држач WSR200.

34.076 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.WT1011H SET
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053439699N

Станица за лемење со 1 излезен канал и моќност 150W, вклучена рачка за лемење WP200 и држач WSR202.

43.471 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WT1H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053435699N

Станица за лемење со 1 излезен канал и моќност 150W.

26.902 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-929B/SS
Брзо инфо
(0)

Станица за лемење со аналогна регулација на температурата.

2.950 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.WT1010H SET
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053438699N

Станица за лемење со 1 излезен канал и моќност 150W, вклучена рачка за лемење WP120 и држач WSR201.

37.492 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WT1012 SET
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053440699N

Станица за лемење со 1 излезен канал и моќност 90W, вклучена рачка за лемење WSP80 и држач WSR201.

28.610 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WT1013 SET
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053441699N

Станица за лемење со 1 излезен канал и моќност 90W, вклучена рачка за лемење WP80 и држач WSR201.

29.550 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZD-99/SS
Брзо инфо
(0)

Станица за лемење со моќност 48W и аналогна регулација на температурата.

1.250 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.WT1014 SET
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053442699N

Станица за лемење со 1 излезен канал и моќност 90W, вклучена робустна рачка за лемење WSP80 и држач WSR201.

30.062 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WT1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053434699N

Станица за лемење со 1 излезен канал и моќност 90W.

18.362 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SR SL-20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SL-20

Станица за лемење со аналогна регулација на температурата.

3.945 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HQ-SOLDER/30
Брзо инфо
(0)

Станица за лемење со аналогна регулација и дигитален приказ на температурата.

3.990 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Merni unit
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.