Станици за лемење

Производи на страна:
Страна 1 од 3
WEL.WS81
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053250699N

Станица за лемење со моќност 80W, со аналогна регулација на температурата.

22.376 ден
Повеќе
на лагер
w
WEL.WHS40
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0056806699N

Аналогна станица за лемење со моќност 40W наменета за сите хоби електронски апликации и поправки.

9.309 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA ANAL.60
Брзо инфо
(0)

Аналогна станица за лемење, 60W моќност, температурен опсег 150-450°С.

15.624 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA i-CON1
Брзо инфо
(0)

Станица за лемење со микропроцесорско управување на температурата, еден канал, моќност 150W

36.326 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WX1012
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053427699N

Станица за лемење со микропроцесорско управување на температурата, со дисплеј осетлив на допир и моќност 65W.

55.000 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WX1010
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: T0053417699N+T0052920299N

Станица за лемење со микропроцесорско управување на температурата, со дисплеј осетлив на допир и моќност 120W.

50.901 ден
Повеќе
на лагер
w
WEL.WX1011
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: T0053419699N

Станица за лемење со микропроцесорско управување на температурата, со дисплеј осетлив на допир и моќност 40W.

54.488 ден
Повеќе
на лагер
w
WEL.WX2020
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053421699N

Двоканална станица за лемење со микропроцесорско управување на температурата, со дисплеј осетлив на допир и вкупна моќност 200W.

75.582 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-981/SS
Брзо инфо
(0)

Дигитална станица за лемење со моќност 60W.

5.513 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-8906L/SS
Брзо инфо
(0)

Дигитална станица за лемење со моќност 48W.

1.990 ден
Повеќе
на лагер
w
ERSA RDS80
Брзо инфо
(0)

Дигитална станица за лемење со LCD дисплеј, 80W моќност, температурен опсег 150-450°С.

16.866 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WHS40D
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0056828699N

Дигитална станица за лемење наменета за сите електронски апликации, дел од хоби програмата на Weller.

13.238 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-8916/SS
Брзо инфо
(0)

Дигитална станица за лемење со моќност 60W.

5.926 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA i-CON PICO
Брзо инфо
(0)

Станица за лемење со микропроцесорско управување на температурата, со компактен дизајн и моќност 80W.

15.350 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WX2021
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053422699N

Двоканална станица за лемење комплет со рачка и пинцета за SMD, со микропроцесорско управување на температурата, дисплеј осетлив на допир и вкупна моќност 240W.

80.877 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
SetAlat_OpremaZaLemenje_mk
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.