Станици на топол воздух

Производи на страна:
Страна 1 од 1
WEL.WR2000A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053378699N
2-канална станица на топол воздух во комплет со рачката HAP1, 300W. Вториот канал на станицата е повеќенаменски и се користи за приклучување на дополнителна рачка за лемење ...
103.680 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-912/SRS
Брзо инфо
(1)

Комбинирана двоканална станица за лемење и топол воздух.

12.950 ден
Повеќе
на лагер
w
ZD-982/SRS
Брзо инфо
(0)

Комбинирана двоканална станица за лемење и топол воздух.

12.950 ден
Повеќе
на лагер
w
SR-073
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SR-073
Станица за лемење на топол воздух со можност за нагодување на температурата и протокот на воздухот нив врвот за лемење/одлемување. Системот за автоматско ладење обезбедува с...
11.950 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WTHA1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053173699

Моќна станица за топол воздух намемета за лемење и одлемување со висока температура и голем проток на воздух.

69.006 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WHA3000P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053334699N

Станица за топол воздух со микропроцесорска регулација на температурата наменета за изведување на напредни сервисни поправки.

235.287 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WAD101
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053266699N
Станица на топол воздух со микропроцесорка контрола на температурата. За нејзино работење потребна е дополнителен довод на компресиран воздух, оти не содржи компресорска тур...
70.629 ден
Повеќе
на лагер
w
ZD-8908/SRS
Брзо инфо
(0)

Станиза со топол воздух за изведување на лемења/одлемувања на SMD компоненти.

5.490 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
SetAlat_OpremaZaLemenje_mk
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.