Комбинирани работни станици

Производи на страна:
Страна 1 од 1
WEL.WR2002
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053380699N
Двоканална Работна Станица, WR 2002, DSX80 / WP80, 300 W, 550°C, Weller
122.127 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WXD2020
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053429399N
Двоканална Работна Станица, WXD 2020, 200 W, 450°C, Weller
103.509 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WXR3031
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053502699N
3 Канална Работна Станица, WXR 3031, 600 W, 550°C, Weller
228.540 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WR3000M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053368699N
3 Канална Работна Станица, WR 3000M, 420 W, 550°C, Weller
216.840 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WR2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053377699N
Двоканална Работна Станица, WR 2, 300 W, 550°C, Weller
94.713 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WR3M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053366699N
3 Канална Работна Станица, WR 3M, 420 W, 550°C, Weller
155.264 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA i-CON V2AP
Брзо инфо
(0)
Двоканална Работна Станица, i-CON VARIO 2AP, 200 W, 450°C, Ersa
113.323 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA i-CON V4
Брзо инфо
(0)
4 Канална Работна Станица, i-CON VARIO 4A, 360 W, 550°C, Ersa
140.136 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-917/SDS
Брзо инфо
(0)
Двоканална Станица за Лемење и Одлемување, ZD-917, 140 W, 480°C, Puctec
13.500 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-8917/SDS
Брзо инфо
(0)
Двоканална Станица за Лемење и Одлемување, ZD-8917, 150 W, 480°C, Puctec
12.938 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ERSA i-CON1V
Брзо инфо
(0)
Двоканална Станица за Лемење и Одлемување, i-CON 1V, 80 W, 450°C, Ersa
42.496 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.