IR предзагревачи

Производи на страна:
Страна 1 од 1
WEL.WHP3000/600
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053338699N
Грејна подлога за предзагревање на електронската плочка со моќност 600W. Се користи за дополнително загревање на печатената плочка  цел намалување на можноста за оштету...
110.683 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Merni unit
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.