Безоловен Калај за Лемење со Сребро

TIN-TUBE1
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Fixpoint Безоловен Калај за Лемење со Сребро, 1mm, 17gr, Sn95.8/Cu0.7/Ag3.5
125 ден
(вклучено ДДВ): 19,07 ден
Беспл. Испор.
w

TIN-TUBE1 - Безоловен калај за лемење, намотан на макара, 1mm, 17gr.

 

Состав
Sn: 95,8% / Cu: 0.7% / Ag: 3,5%
Дијаметар 1 mm
Тежина 17 g
Флукс 2 %
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.