Прибор за лемење

Производи на страна:
Страна 1 од 11
INTERF.IF8001/1L
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IF 8001

FLUX Liquid soldering flux IF800 1l

3.086 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CHEM.CW8500
Брзо инфо
(0)

No-clean флукс за лемење на BGA компоненти - 3.5g.

990 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CHEM.CW8100
Брзо инфо
(0)

No-clean флукс пенкало - 9g

895 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
STAN.FLUX X32-10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 830322

No-clean флукс пенкало (10ml).

772 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CT-1060
Брзо инфо
(0)
Екстрактор, PLCC
320 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
STAN.FLUX-X33S07
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 830321

FLUX Liquid-Electr.PEN (10ml)

773 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EDSYN LT-1
Брзо инфо
(0)

Активатор за регенерирање на врвови за безоловно лемење и отстранување на оксидираната површина од врвот.

945 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.WPB1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WPB1

Алатка наменета за симнување на оксидираниот слој од врвовите за лемење.

977 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TIN-ST15 1000GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 331036

Безоловен калај во шипка, триаголна форма, 1kg, легура ECOLOY TC (Sn99/Cu1).

2.575 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ALMIT-LFM48H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALMIT 800 020 00

Безоловен калај во шипка, правоаголна форма, 1kg, легура Sn-3,0Ag-0,5Cu

7.550 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN-ST14 100GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 574401
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 0.3mm, 100gr, Sn99.3/Cu0.7
1.327 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TIN-ST4 500GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 574013
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 1.5mm, 500gr, Sn99/Cu1
2.220 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN-ST1 500GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 396103
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 1mm, 500gr, Sn99/Cu1
2.007 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN-ST5 500GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 574005
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 0.7mm, 500gr, Sn99.3/Cu0.7
2.175 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TIN-ST2 250GR
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: STANNOL 396110
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 0.5mm, 250gr, Sn99/Cu1
1.355 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Merni unit
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.