Прибор за лемење

Производи на страна:
Страна 1 од 10
CHEM.CW8100
Брзо инфо
(0)

No-clean флукс пенкало - 9g

895 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CT-1060
Брзо инфо
(0)
Екстрактор, PLCC
320 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EDSYN LT-1
Брзо инфо
(0)
Активатор на Врвови
945 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.WPB1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WPB1
Алатка за Полирање на Врвови, WPB1, Weller
797 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.51350099
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051350099N
Компет за Чистење на Одлемувачи, 51350099, Weller
1.886 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIN-ST15 1000GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 331036
Калај за Лемење, Шипка, 1 kg, Sn99/Cu1, Stannol
2.692 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ALMIT-LFM48H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALMIT 800 020 00

Безоловен калај во шипка, правоаголна форма, 1kg, легура Sn-3,0Ag-0,5Cu

8.983 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIND-WM 250NPB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TIND-WM 250NPB
Witmetaal Безоловен Калај за лемење, 0.75mm, 250gr, Sn99/Cu1
1.450 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN-ST1 500GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 396103
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 1mm, 500gr, Sn99/Cu1
2.007 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN-ST4 500GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 574013
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 1.5mm, 500gr, Sn99/Cu1
2.220 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIN-ST14 100GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 574401
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 0.3mm, 100gr, Sn99.3/Cu0.7
1.351 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIN-ST2 250GR
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: 810117
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 0.5mm, 250gr, Sn99/Cu1
1.454 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIN-ST5 500GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 574005
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 0.7mm, 500gr, Sn99.3/Cu0.7
2.175 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIND-IND4 100GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SN99CU1-0,70-100G
Калај за Лемење, 0.7 mm, 100 gr, Sn99.3/Cu0.7
590 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIND-IND4 500GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SN99CU1-0,70-500G
Калај за Лемење, 0.7 mm, 500 gr, Sn99.3/Cu0.7
2.495 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.