Потрошни и резервни делови

Производи на страна:
Страна 26 од 27
WEL.58735838
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058735838

Компактен филтер за остранувачи на чад Weller.

31.389 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
WEL.58762703
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058762703

Филтер за фина прашина за Weller отстранувачи на чад.

2.948 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
WEL.58762701
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058762701

Резервен филтер за Weller екстракторите на чад од серијата Zero Smog 2, Zero Smog EL, WFE 2ES/CS.

8.540 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
WEL.58716743
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058716743N

Резервна пластика за Weller LR21 рачка за лемење со кабел за приклучување.

4.489 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.LR21/HIR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058716782N

Резервна пластика за Weller LR21, TCP-S рачките за лемење.

359 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.51360499
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051360499

Резервни филтри (10 парчиња) од буренце за собирање калај за употреба со DSX80 рачка за одлемување.

539 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.58759726
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058759726N

Резервни филтри за вакумиран воздух (3 парчиња), за употреба со Weller WR3 станиците за лемење.

1.339 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.58759725
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058759725N

Резервни филтри за топол воздух (3 парчиња), за употреба со Weller WR3 станиците за лемење.

1.510 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.58725732
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058725732

Сечила за термички отстранувач на изолација Weller WST20.

8.979 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.51360599
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051360599

Стаклен цилиндар за собирање на вшмуканиот калај за употреба со Weller DSX80 рачка за одлемување.

1.469 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WELL. SPONGE
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0052241999

Сунѓерче за чистење на врвот од лемилото.

193 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HQ-SOLDER/SP
Брзо инфо
(0)

Сунѓерче за чистење на врв од леткум.

79 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.SWITCH
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051020199N

Температурен прекинувач за употреба со Weller TCP магнетостатски рачки за лемење.

3.428 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.52641099
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0052641099N

Температурен сензор за употреба со Weller LR21 рачка за лемење.

4.000 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CK-6007
Брзо инфо
(0)

Тефлонски врв за вакуум пумпа за употреба со CK-6006 вакуум пумпа за одлемување.

420 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
SetAlat_OpremaZaLemenje_mk
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.