Потрошни и резервни делови

Производи на страна:
Страна 2 од 26
WEL.WLSK200
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WLSK200

Вакуумски држач (подигнувач) за SMD компоненти.

5.581 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.LT CS-LF
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054447400

Врв за безоловно лемење кружен облик, за употреба со Weller сериите: WP 80, WSP 80, MPR 80, FE 75, TCP и LR 21, MLR 21 со дополнителен адаптер.

149 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.PS1001A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PS1001A

Антистатички врв за вакуум пумпа за употреба со Weller PS100А вакуум пумпа за одлемување.

849 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.SA21A1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SA21A1

Антистатички врв за вакуум пумпа за употреба со Weller SA21 вакуум пумпа.

326 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CK-6009
Брзо инфо
(0)

Врв за вакуум пумпа за употреба со CK-6006 вакуум пумпа за одлемување.

931 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HK-20N
Брзо инфо
(0)

Врв за вакуум пумпа за одлемување за употребa со HK-20G вакуум пумпа.

299 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.PS2001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PS2001

Врв за вакуум пумпа за употреба со Weller PS200 пумпа за одлемување.

65 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.PS2001A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PS2001A

Антистатички врв за вакуум пумпа за употреба со Weller PS200A вакуум пумпа за одлемување.

335 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.70-01-01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051612099

Врв за лемење со кружен облик за употреба со Weller Pyropen и Pyropen Piezo лемила за лемење на гас.

979 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.70-01-02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051612199

Врв за лемење со четвртаст облик (длето) за употреба со Weller Pyropen и Pyropen Piezo лемила за лемење на гас.

979 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.71-01-03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051616799

Врв за лемење со кружен облик со засек за употреба со Weller Pyropen Jr. рачка за лемење на гас.

1.028 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.60-01-02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051644499

Врв за лемење со четвртаст облик (длето) за употреба со Weller WP60K лемило за лемење на гас.

1.086 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.70-01-05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051612499

Врв за лемење со тенок кружен облик за употреба со Weller Pyropen и Pyropen Piezo лемила за лемење на гас.

979 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.70-01-06
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051612599

Врв за лемење со кружен засечен облик за употреба со Weller Pyropen и Pyropen Piezo лемила за лемење на гас.

996 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.60-01-05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051613499

Врв за лемење со кружен облик за употреба со Weller WP60K лемило на гас.

1.053 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
SetAlat_OpremaZaLemenje_mk
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.