Потрошни и резервни делови

Производи на страна:
Страна 3 од 27
WEL.70-01-11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051613099

Врв за лемење со четвртаст облик (длето) за употреба со Weller Pyropen и Pyropen Piezo лемила за лемење на гас.

1.200 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.60-01-01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051644399

Врв за лемење со кружен облик за употреба со Weller WP60K лемило на гас.

1.086 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.71-01-03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051616799

Врв за лемење со кружен облик со засек за употреба со Weller Pyropen Jr. рачка за лемење на гас.

1.028 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.60-01-02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051644499

Врв за лемење со четвртаст облик (длето) за употреба со Weller WP60K лемило за лемење на гас.

1.086 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.70-01-05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051612499

Врв за лемење со тенок кружен облик за употреба со Weller Pyropen и Pyropen Piezo лемила за лемење на гас.

979 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.70-01-06
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051612599

Врв за лемење со кружен засечен облик за употреба со Weller Pyropen и Pyropen Piezo лемила за лемење на гас.

996 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.70-01-10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051612999

Врв за лемење со кружен облик под агол за употреба со Weller Pyropen и Pyropen Piezo лемила за лемење на гас.

996 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.60-01-05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051613499

Врв за лемење со кружен облик за употреба со Weller WP60K лемило на гас.

1.053 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.70-01-08
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051612799

Врв за лемење со кружен засечен облик за употреба со Weller Pyropen и Pyropen Piezo лемила за лемење на гас.

996 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.60-01-03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051644599

Врв за лемење со кружен засечен облик, оптимизиран за безоловно лемење за употреба со Weller WP60K лемило на гас.

1.086 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.60-01-04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051644699

Врв за лемење со четвртаст облик (длето) за употреба со Weller WP60K лемило на гас.

1.086 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.LT 1S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054443699

Врв за лемење со тенок кружен облик за Weller сериите: WP80, WSP80, MPR80, TCP, FE75 и LR21, МLR21 со дополнителен адаптер.

408 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.4SPI26-206
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4SPI26206-10

Врв за лемење со четвртаст облик (длето), за употреба со Weller SPI27.

416 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.S5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054313199

Врв за лемење со облик на штрафцигер (минус) за употреба со Weller SP15L рачка за лемење.

465 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.MT1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054313299

Врв за лемење со кружен облик за употреба со Weller SP25LEU.

449 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
SetAlat_OpremaZaLemenje_mk
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.