Потрошни и резервни делови

Производи на страна:
Страна 4 од 27
KTB-25 TIP
Брзо инфо
(0)

Врв за лемење за употреба со KTB-25 рачката за лемење.

120 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KTB-60 TIP
Брзо инфо
(0)

Врв за лемење за употреба со KTB-60 рачката за лемење.

60 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZD-912/T
Брзо инфо
(0)

Врв за лемење со кружен облик (Ф1mm) за употреба со ZD-912 рачка за лемење.

255 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.XT E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054470710

Врв за лемење со четвртаст облик (длето) за употреба со Weller WP120 и WXP120 рачки за лемење.

645 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.XNT A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054485199

Врв за лемење со четвртаст облик (длето), за употреба со Weller WTP90, WP65 и WXP65 рачките за лемење.

620 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.XNT GW1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054485499

Врв за лемење со кружен вдлабнат облик, за употреба со Weller WTP90, WP65 и WXP65 рачките за лемење.

298 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.XNT 4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054485599

Врв за лемење со кружен облик со засек, за употреба со Weller WTP90, WP65 и WXP65 рачките за лемење.

620 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.PT-CC8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4PTCC8-1

Врв за лемење со кружен облик со засек, за употреба со Weller сериите: TCPS, TCP 12 и TCP 24.

408 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
WEL.S39
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054323299

Врв за лемење со облик на штрафцигер (минус) под агол за употреба со Weller SP80L рачка за лемење.

1.535 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.43107
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054310799

Врв за лемење со облик на штрафцигер (минус) за употреба со Weller SI100 и SI120 рачки за лемење.

634 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.MT6
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054313499

Врв за лемење за употреба со Weller SP25L рачката за лемење од хоби програмата на Weller.

57 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
WEL.ET-R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4ETR-1

Врв за лемење со тенок четвртаст облик (длето), за употреба со Weller LR21 и FE50.

408 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.S5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054313199

Врв за лемење со облик на штрафцигер (минус) за употреба со Weller SP15L рачка за лемење.

465 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.MT1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054313299

Врв за лемење со кружен облик за употреба со Weller SP25LEU.

449 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.XT B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054470499

Врв за лемење со кружен облик со засек, за употреба со Weller WP120 и WXP120 рачки за лемење.

645 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
SetAlat_OpremaZaLemenje_mk
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.