Потрошни и резервни делови

Производи на страна:
Страна 5 од 27
WEL.PT-L8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4PTL8-10

Врв за лемење со долг четвртаст облик (длето), за употреба со Weller сериите: TCPS, TCP 12, TCP 24, TCP 42 и FE 50M.

408 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.SPI16 0.4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054321000

Врв за лемење со кружен облик за употреба со Weller SPI16 рачка за лемење.

119 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.LHT C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054445599

Врв за лемење со четвртаст облик (длето), за употреба со Weller WSP150.

898 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.XNT S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054486899

Врв за лемење со конусен облик, за употреба со Weller WTP90, WP65 и WXP65 рачките за лемење.

539 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.XNT K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054486399

Врв за лемење со четвртаст облик (длето), за употреба со Weller WTP90, WP65 и WXP65 рачките за лемење.

637 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
WEL.XNT H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054487399

Врв за лемење со четвртаст облик (длето), за употреба со Weller WTP90, WP65 и WXP65 рачките за лемење.

702 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZD-701/200W.T
Брзо инфо
(0)

Врв за лемење за употреба со рачката ZD-701/200W.

595 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZD-701/300W.T
Брзо инфо
(0)

Врв за лемење за употреба со рачката ZD-701/300W.

770 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ERSA 0302MD/SB
Брзо инфо
(0)

Врв за лемење со четвртаст облик (длето), за употреба со ERSA 300 рачка за лемење.

6.524 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.LT GW1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054441099

Врв за лемење со кружен облик со засек за употреба со Weller WSP80 рачката за лемење.

490 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.HT 3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054426299

Врв за лемење во облик на длето за употреба со Weller LR82 и FE80 рачки за лемење.

1.861 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.PT-L6
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4PTL6-1

Врв за лемење со долг четвртаст облик (длето), за употреба со Weller сериите: TCPS, TCP 12, TCP 24, TCP 42 и FE 50M.

408 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.SPI16 0.8
Брзо инфо
(0)

Врв за лемење со четвртаст облик (длето) за употреба со Weller SPI16 рачка за лемење.

197 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.4CT5-B7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4CT5B7-1

Врв за лемење со четвртаст облик (длето) за употреба со Weller W61.

473 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.4CT5-C8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4CT5C8-100

Врв за лемење со четвртаст облик (длето) за употреба со Weller W61.

473 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
SetAlat_OpremaZaLemenje_mk
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.