Потрошни и резервни делови

Производи на страна:
Страна 6 од 27
WEL.4SPI80-235
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4SPI80235-1

Врв за лемење со четвртаст облик (длето), за употреба со Weller SPI81.

645 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.ET-M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4ETM-1

Врв за лемење со четвртаст облик (длето), за употреба со Weller LR21 и FE50.

408 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.LT 1SLX
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054442699

Врв за лемење со тенок кружен облик под агол од 30°, за употреба со Weller сериите: WP 80, WSP 80, MPR 80, FE 75, TCP и LR 21, MLR 21 со дополнителен адаптер.

745 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.LT F
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054440811

Врв за лемење со кружен облик со засек, за употреба со Weller сериите: WP80, WSP80, MPR80, TCP, FE75 и LR21, МLR21 со дополнителен адаптер.

450 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.LT 4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054443999

Врв за лемење со кружен облик со засек за Weller сериите: WP80, WSP80, MPR80, TCP, FE75 и LR21, МLR21 со дополнителен адаптер.

475 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.4CT5-A6
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4CT5A6-1

Врв за лемење со четвртаст облик (длето) за употреба со Weller W61.

547 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.4CT5-A8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4CT5A8-1

Врв за лемење со четвртаст облик (длето) за употреба со Weller W61.

563 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.4CT6-C7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4CT6C7-1

Врв за лемење со четвртаст облик (длето) за употреба со Weller W101.

939 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.4CT6-D8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4CT6D8-10

Врв за лемење со четвртаст облик (длето) за употреба со Weller W101.

939 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.CT2-G8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054242899N

Врв за лемење со четвртаст облик (длето), за употреба со Weller W201.

1.706 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.CT2-EX8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054250899N

Врв за лемење со четвртаст облик (длето) под агол за употреба со Weller W201.

1.706 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.WTA11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054415299

Врв за лемење за употреба со Weller WTA50 пинцета за лемење и одлемување.

1.845 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA 0302MD/SB
Брзо инфо
(0)

Врв за лемење со четвртаст облик (длето), за употреба со ERSA 300 рачка за лемење.

6.524 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.LT 1L
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054442399

Врв за лемење со долг конусен облик за Weller сериите: WP80, WSP80, MPR80, TCP, FE75 и LR21, МLR21 со дополнителен адаптер.

735 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZD-701/200W.T
Брзо инфо
(0)

Врв за лемење за употреба со рачката ZD-701/200W.

595 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
SetAlat_OpremaZaLemenje_mk
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.