Врв за гасен леткум

WEL.70-01-06
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
WELLER
Код од Произв.: T0051612599

Врв за лемење со кружен засечен облик за употреба со Weller Pyropen и Pyropen Piezo лемила за лемење на гас.

1.012 ден
(вклучено ДДВ): 154,37 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Weller 70-01-06 - Врв за лемење со кружен засечен облик за употреба со Weller Pyropen и Pyropen Piezo лемила за лемење на гас.

Употреба
Лемење
Завршеток
Кружен со засек
Отвор ∅ 2 mm
Компатибилност
Pyropen
Pyropen Piezo
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.