Потрошни и резервни делови

Производи на страна:
Страна 1 од 26
WEL.58744713
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058744713

Kабел за WSP80 компатибилен со Weller WSP80, WMP, LR82 рачки за лемење.

 

3.843 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.54412199
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054412199

MT-LT адаптер за употреба на Weller LT врвовите со рачки за лемење компатибилни со MT врвови.

677 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.54441600
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054441699

SMT адаптер за WSP80.

1.730 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.145-2000-ESD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 145-2000-ESDN

Резервен филтер за отстранувач на чад Weller MG140

29.476 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.145-4000
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 145-4000

Резервен пред-филтер за отстранувач на чад Weller MG140

4.535 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.LHT E
Брзо инфо
(0)

T0054445199

Врв за лемење со четвртаст облик (длето), за употреба со Weller WSP150.

914 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.LHT F
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054445099

T0054445099

Врв за лемење со четвртаст облик (длето), за употреба со Weller WSP150.

914 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.PT7/LT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058720787

Адаптер за Weller TCPS, TCP12, TCP24 магнетостатски рачки за лемење за компатибилност со LT серијата на врвови за лемење.

683 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.51031199
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051031199

Адаптер за рачка за лемење за употреба за врвовите од серија ET и PT со LR21 и TCP-S рачки за лемење.

408 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.70-07SU
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051615099

Алатка solder-ejector ј гасниот леткум Pyropen. Не е употреблива за Pyropen Piezo.

1.820 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.51619599
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051619599

Алатка за извлекување на горилник, додаток за Weller Pyropen Piezo рачки за лемење на гас.

1.086 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.DIL 16WG
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054173499

Алатка за одлемување на интегрирани кола со 16DIL куќишта и димензии (7,62 x 2,54)mm.

4.163 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.51616099
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051616099

Боца со гас (бутан) 72ml (42g), за употреба со Weller рачките за лемење на гас.

554 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.58711718
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058711718N

Буренце за собирање калај (4 парчиња) за употреба со Weller DSX80 рачка за одлемување.

2.383 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RND-PP KIT
Брзо инфо
(0)

Вакуумски пик-ап алат за SMD.

555 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Merni unit
KatalogMO_2015_2016
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.