Обични 220V

Производи на страна:
Страна 1 од 3
WEL.WHK30EU
Брзо инфо
(0)

Леткум, наменет за хоби апликации. Одличен за декоративна обработка на дрво и кожа, гравирање, сечење на пластика и други предмети.

 

2.147 ден
Повеќе
На лагер
w
ZD-920D
Брзо инфо
(0)

Комплет алат за електроничари составен од 12 алатки.

1.540 ден
Повеќе
На лагер
w
ZD-920C
Брзо инфо
(0)

Комплет за лемење составен од 9 алатки.

975 ден
Повеќе
На лагер
w
ZD-920B
Брзо инфо
(0)

Комплет за лемење составен од 6 алатки.

950 ден
Повеќе
На лагер
w
ZD-972A
Брзо инфо
(0)

Комплет за гравирање и обработка на дрво составен од леткум и 19 алатки за обработка.

1.450 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.SPI27
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0056402199N
Рачка за Лемење, 25W
4.270 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.SPI41
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: T0056403799N
Рачка за Лемење, 40W
4.350 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.SPI81
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0056405399N
Рачка за Лемење, 80W
4.953 ден
Повеќе
На лагер
w
ERSA 150S
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење, 150W.

7.016 ден
Повеќе
На лагер
w
ERSA 550/MZ
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење, 550W.

25.447 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA MULTI.C15
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење, 15W.

2.900 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.SPI16
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0056400599N
Рачка за Лемење, 16W
4.270 ден
Повеќе
На лагер
w
ZD-707NL
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење со моќност 30W.

490 ден
Повеќе
На лагер
w
ERSA 300/MZ
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење, 300W.

15.182 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA MULTI.25
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење, 25W.

3.000 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SetAlat_OpremaZaLemenje_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.