Пиштоли 220V

Производи на страна:
Страна 1 од 1
WEL.8100UCK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0050201299

Леткум во облик на пиштол со големата моќност од 100W. Вистински избор за сите апликации каде се бара лемење на големи површини, воедно и нивно брзо загревање.

3.667 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.8100UCPK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0050202299

Леткум во облик на пиштол со големата моќност од 100W. Вистински избор за сите апликации каде се бара лемење на големи површини, воедно и нивно брзо загревање.

4.213 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.TB100EU
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TB100EU

Пиштол за лемење, дел од хоби програмата на Weller, наменет за лемење, сечење и моделирање на разни материјали и површини.

2.449 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA MULTI-SPRIN
Брзо инфо
(0)

Пиштол за лемење, 75/150W.

4.466 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-551/SI
Брзо инфо
(0)

Пиштол за лемење со систем за автоматскo доведување на калај до врвот за лемење.

1.540 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.8100UC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0050200299
Професионален леткум во облик на пиштол со голема моќност од 100W. Вистински избор за сите апликации каде се бара лемење на големи површини, воедно и нивно брзо загревање....
3.183 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SetAlat_OpremaZaLemenje_mk
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.