Стандардни

Производи на страна:
Страна 1 од 1
OSP-NRG100
Брзо инфо
(0)

Мултифункционални слушалки.

999 ден
Повеќе
На лагер
w
KNG-5060
Брзо инфо
(0)

Слушалки со подвижен држач за на глава.

699 ден
Повеќе
На лагер
w
HQ-HP137HF
Брзо инфо
(0)

HiFi слушалки.

840 ден
Повеќе
На лагер
w
SHL5800
Брзо инфо
(0)

Слушалки за на глава со меки навлаки кои нудат добра изолација од бучава.

5.175 ден
Повеќе
На лагер
w
SHN5600
Брзо инфо
(0)

Слушалки со елиминирање на бучавата.

6.165 ден
Повеќе
На лагер
w
HQ-HP136HF
Брзо инфо
(0)

Компактни HiFi слушалки.

490 ден
Повеќе
На лагер
w
RP-HTF600E-S
Брзо инфо
(0)

Слушалки развиени за high-end Hi-Fi апликации.

3.111 ден
Повеќе
На лагер
w
KNG-5130
Брзо инфо
(0)

Слушалки со затворен акустички систем.

999 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.