Weller

Производи на страна:
Страна 1 од 1
WEL.PYROPEN-JR
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: T0051607599

Леткум на гас за едноставни сервисни потреби.

6.651 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.PYROPEN
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051606099

Леткум на гас во комплет со преносна кутија и боца.

11.999 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WP60K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051608799

Професионален леткум на гас.

5.593 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.PYROP-PIEZ
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051605999

Леткум на гас со автоматско палење (piezo) во комплет со резервна боца гас, метална кутија и резервни врвови.

12.168 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WT13EU
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WT13EU

Леткум на гас со пиезо палење, за на маса, 50min, 1300°C.

1.698 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KatalogMO_2015_2016
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SetAlat_OpremaZaLemenje_mk
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.