Weller

Производи на страна:
Страна 1 од 2
WEL.WHS40
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0056806699N

Аналогна станица за лемење со моќност 40W наменета за сите хоби електронски апликации и поправки.

9.309 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WS81
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053250699N

Станица за лемење со моќност 80W, со аналогна регулација на температурата.

22.376 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WHS40D
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0056828699N

Дигитална станица за лемење наменета за сите електронски апликации, дел од хоби програмата на Weller.

13.238 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WX1012
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053427699N

Станица за лемење со микропроцесорско управување на температурата, со дисплеј осетлив на допир и моќност 65W.

55.000 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WX2021
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053422699N

Двоканална станица за лемење комплет со рачка и пинцета за SMD, со микропроцесорско управување на температурата, дисплеј осетлив на допир и вкупна моќност 240W.

80.877 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WX2/CU
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053420699N

Двоканална станица за лемење со микропроцесорско управување на температурата, со дисплеј осетлив на допир и вкупна моќност 200W.

38.944 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WX1/CU
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053417699N

Едноканална станица за лемење со микропроцесорско управување на температурата, со дисплеј осетлив на допир и вкупна моќност 200W.

34.589 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WX1010
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: T0053417699N+T0052920299N

Станица за лемење со микропроцесорско управување на температурата, со дисплеј осетлив на допир и моќност 120W.

50.901 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.WX1011
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: T0053419699N

Станица за лемење со микропроцесорско управување на температурата, со дисплеј осетлив на допир и моќност 40W.

54.488 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.WX2020
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053421699N

Двоканална станица за лемење со микропроцесорско управување на температурата, со дисплеј осетлив на допир и вкупна моќност 200W.

75.582 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WTCP51
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053220699N

Станица за лемење со магнетостатско управување на температурата, 50W.

18.874 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WT1011H SET
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053439699N

Станица за лемење со 1 излезен канал и моќност 150W, вклучена рачка за лемење WP200 и држач WSR202.

42.616 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WT1013 SET
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053441699N

Станица за лемење со 1 излезен канал и моќност 90W, вклучена рачка за лемење WP80 и држач WSR201.

28.952 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.WD1000T
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053402670N

Станица за лемење со миркопроцесорско управување на температура и STOP&GO систем во држачот за леткум.

 

24.689 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
WEL.WT1010 SET
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053436699N

Станица за лемење со 1 излезен канал и моќност 90W, вклучена рачка за лемење WTP90 и држач WSR200.

33.393 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SetAlat_OpremaZaLemenje_mk
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.