Други

Производи на страна:
Страна 1 од 1
ERSA ANAL.60
Брзо инфо
(0)

Аналогна станица за лемење, 60W моќност, температурен опсег 150-450°С.

15.624 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
ERSA i-CON1
Брзо инфо
(0)

Станица за лемење со микропроцесорско управување на температурата, еден канал, моќност 150W

36.326 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
ZD-8906L/SS
Брзо инфо
(0)

Дигитална станица за лемење со моќност 48W.

1.990 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
ERSA RDS80
Брзо инфо
(0)

Дигитална станица за лемење со LCD дисплеј, 80W моќност, температурен опсег 150-450°С.

16.866 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZD-981/SS
Брзо инфо
(0)

Дигитална станица за лемење со моќност 60W.

5.513 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
ZD-931/SS
Брзо инфо
(1)

Дигитална станица за лемење, моќност 48W со дигитална контрола на температурата и приказ на LCD дисплеј.

3.450 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZD-8916/SS
Брзо инфо
(0)

Дигитална станица за лемење со моќност 60W.

5.926 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
ERSA i-CON PICO
Брзо инфо
(0)

Станица за лемење со микропроцесорско управување на температурата, со компактен дизајн и моќност 80W.

15.350 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZD-8901
Брзо инфо
(0)

Повеќенаменска станица за лемење со стабилизиран извор на DC напон со напонска и струјна регулација и мултиметар.

16.019 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZD-99/SS
Брзо инфо
(0)

Станица за лемење со моќност 48W и аналогна регулација на температурата.

1.250 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-929B/SS
Брзо инфо
(0)

Станица за лемење со аналогна регулација на температурата.

2.950 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SR SL-20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SL-20

Станица за лемење со аналогна регулација на температурата.

3.750 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SR SL-30CMCESD
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: SL-30CMCESD

Станица за лемење со аналогна регулација на температурата и керамичко грејно тело кој овозможува долготрајност на лемилото.

4.990 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HQ-SOLDER/30
Брзо инфо
(0)

Станица за лемење со аналогна регулација и дигитален приказ на температурата.

3.990 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SR SL-30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SL-30

Станица за лемење со моќност 50W, со 3 цифрен LED дисплеј за прикажување на моменталната и нагодената температура на лемење.

4.950 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
SetAlat_OpremaZaLemenje_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.